Beta: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Stil (discuție | contribuții) m (A protejat "Beta" ([edit=sysop] (indefinit) [move=sysop] (indefinit))) |
Stil (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
<br /> | |||
{| | |||
|'''Viteza Lumii''' | |||
|''':''' | |||
| N/A | |||
|- | |||
|'''Viteza Unităţilor''' | |||
|''':''' | |||
|N/A | |||
|- | |||
|'''Bonus de noapte''' | |||
|''':''' | |||
|N/A | |||
|- | |||
|'''Protecţia de începator''' | |||
|''':''' | |||
|N/A | |||
|- | |||
|'''Pace''' | |||
|''':''' | |||
|N/A | |||
|} |
Versiunea de la data 22 ianuarie 2010 12:27
Viteza Lumii | : | N/A |
Viteza Unităţilor | : | N/A |
Bonus de noapte | : | N/A |
Protecţia de începator | : | N/A |
Pace | : | N/A |