Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 59: | Linia 59: | ||
|[[Fişier:Points_2.png]] | |[[Fişier:Points_2.png]] | ||
|Regele punctelor II||Aţi ajuns deja la 25000 de puncte! | |Regele punctelor II||Aţi ajuns deja la 25000 de puncte! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Points_3.png]] | |||
|Regele punctelor III||Aţi ajuns deja la 250000 de puncte! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Powers_used_1.png]] | |[[Fişier:Powers_used_1.png]] | ||
Linia 89: | Linia 92: | ||
|[[Fişier:Towns_founded_1.png]] | |[[Fişier:Towns_founded_1.png]] | ||
|Colonizator paşnic||Aţi întemeiat deja 5 oraşe! | |Colonizator paşnic||Aţi întemeiat deja 5 oraşe! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Towns_conquered_1.png]] | |||
|Cuceritor||Aţi cucerit deja 5 oraşe! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Cultural_step_2.png]] | |||
|Pâine şi circ||Aţi atins deja nivelul de cultură 20! |
Versiunea de la data 12 iulie 2010 15:02
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.