Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 98: | Linia 98: | ||
|[[Fişier:Sea_ranking_1.png]] | |[[Fişier:Sea_ranking_1.png]] | ||
|Stăpânul mărilor I||Aţi ajuns printre primii 100 jucători de pe mare(continent)! | |Stăpânul mărilor I||Aţi ajuns printre primii 100 jucători de pe mare(continent)! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Sea_ranking_3.png]] | |||
|Stăpânul mărilor IIII||Aţi ajuns printre primii 5 jucători de pe mare(continent)! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Sea_ranking_4.png]] | |[[Fişier:Sea_ranking_4.png]] | ||
|Stăpânul mărilor | |Stăpânul mărilor IV||Aţi ajuns printre primii 1 jucători de pe mare(continent)! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Early_game_over_1.png]] | |[[Fişier:Early_game_over_1.png]] |
Versiunea de la data 3 august 2010 11:18
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.