Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 20: | Linia 20: | ||
|[[Fişier:Units_killed_2.png]] | |[[Fişier:Units_killed_2.png]] | ||
|Luptător neobosit II||Aţi învins deja 2500 unităţi inamice! | |Luptător neobosit II||Aţi învins deja 2500 unităţi inamice! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_support_1.png]] | |||
|Moarte eroică I||100 din unităţile dvs. s-au jertfit eroic în lupta pentru sprijinirea aliaţilor! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_support_2.png]] | |||
|Moarte eroică II|| Aţi pierdut deja 1000 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_without_fight_1.png]] | |||
|Mormânt sub ape I|| Aţi pierdut deja 10 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_without_fight_2.png]] | |||
|Mormânt sub ape II||Aţi pierdut deja 100 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_farm_attack_1.png]] | |||
|Ghinionist I||Aţi pierdut deja 50 unităţi în atacuri asupra satelor! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_farm_attack_2.png]] | |||
|Ghinionist II||Aţi pierdut deja 250 unităţi în atacuri asupra satelor! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Unitsclaimed1.png]] | |||
|Instructor||Ati recrutat deja 100 trupe in satele din imprejurimi! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Resources_loot_1.png]] | |[[Fişier:Resources_loot_1.png]] | ||
Linia 27: | Linia 48: | ||
|Jefuitor II|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | |Jefuitor II|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier: | |[[Fişier:Resources_trade_1.png]] | ||
| | |Neguţător I||Aţi făcut deja negoţ cu 20000 de resurse cu satele din împrejurimi! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier: | |[[Fişier:Resources_trade_2.png]] | ||
|Neguţător||Aţi făcut deja negoţ cu | |Neguţător II||Aţi făcut deja negoţ cu 200000 de resurse cu satele din împrejurimi! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Powers_used_1.png]] | |[[Fişier:Powers_used_1.png]] | ||
Linia 40: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Mythological_units_built_1.png]] | |[[Fişier:Mythological_units_built_1.png]] | ||
|Armată legendară||Aţi creat deja 5 unităţi divine! | |Armată legendară I||Aţi creat deja 5 unităţi divine! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Mythological_units_built_2.png]] | |||
|Armată legendară II||Aţi creat deja 50 unităţi divine! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Espionage_successful_1.png]] | |[[Fişier:Espionage_successful_1.png]] | ||
Linia 48: | Linia 72: | ||
|Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 5 oraşe! | |Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 5 oraşe! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier: | |[[Fişier:Espionage_failed_2.png]] | ||
|Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 50 oraşe! | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Early_game_over_1.png]] | |[[Fişier:Early_game_over_1.png]] | ||
|Victimă|| | |Victimă|| | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier: | |[[Fişier:Colonize_ships_built_1.png]] | ||
| | |Expansionist dedicat|| Aţi construit deja 5 nave de colonizare! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Towns_founded_1.png]] | |||
|Colonizator paşnic||Aţi întemeiat deja 5 oraşe! |
Versiunea de la data 5 iulie 2010 10:19
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.