Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Units_killed_1.png]] | |[[Fişier:Units_killed_1.png]] | ||
|Luptător neobosit|| Aţi învins deja 250 unităţi inamice! | |Luptător neobosit I|| Aţi învins deja 250 unităţi inamice! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Units_killed_2.png]] | |||
|Luptător neobosit II||Aţi învins deja 2500 unităţi inamice! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Resources_loot_1.png]] | |||
|Jefuitor I||Aţi capturat deja 500 de resurse! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Resources_loot_2.png]] | |[[Fişier:Resources_loot_2.png]] | ||
|Jefuitor|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | |Jefuitor II|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Colonize_ships_built_1.png]] | |[[Fişier:Colonize_ships_built_1.png]] | ||
Linia 26: | Linia 32: | ||
|[[Fişier:Resources_trade_1.png]] | |[[Fişier:Resources_trade_1.png]] | ||
|Neguţător||Aţi făcut deja negoţ cu 20000 de resurse cu satele din împrejurimi! | |Neguţător||Aţi făcut deja negoţ cu 20000 de resurse cu satele din împrejurimi! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Powers_used_1.png]] | |||
|Ajutor divin I||Aţi folosit deja 10 puteri divine! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Powers_used_2.png]] | |[[Fişier:Powers_used_2.png]] | ||
|Ajutor divin||Aţi folosit deja 100 puteri divine! | |Ajutor divin II||Aţi folosit deja 100 puteri divine! | ||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Mythological_units_built_1.png]] | |[[Fişier:Mythological_units_built_1.png]] | ||
|Armată legendară||Aţi creat deja 5 unităţi divine! | |Armată legendară||Aţi creat deja 5 unităţi divine! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Espionage_successful_1.png]] | |||
|Spion||Aţi spionat deja cu succes 5 oraşe! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Espionage_failed_1.png]] | |||
|Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 5 oraşe! | |||
|Victimă|| | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_without_fight_1.png]] | |||
|Mormânt sub ape I|| Aţi pierdut deja 10 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_without_fight_2.png]] | |||
|Mormânt sub ape II||Aţi pierdut deja 100 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_support_1.png]] | |||
|Moarte eroică I||100 din unităţile dvs. s-au jertfit eroic în lupta pentru sprijinirea aliaţilor! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_support_2.png]] | |||
|Moarte eroică II|| Aţi pierdut deja 1000 de unităţi fără nici o bătălie! | |||
|- | |||
|[[Fişier:Early_game_over_1.png]] | |||
|Victimă|| |
Versiunea de la data 4 iulie 2010 10:57
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.