Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|[[Fişier:Resources_loot_2.png]] | |[[Fişier:Resources_loot_2.png]] | ||
|Jefuitor II|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | |Jefuitor II|| Aţi capturat deja 50000 de resurse! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Resources_loot_3.png]] | |||
|Jefuitor III|| Aţi capturat deja 2.500.000 de resurse! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Resources_trade_1.png]] | |[[Fişier:Resources_trade_1.png]] |
Versiunea de la data 11 iulie 2010 18:38
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.