Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|[[Fişier:Resources_trade_2.png]] | |[[Fişier:Resources_trade_2.png]] | ||
|Neguţător II||Aţi făcut deja negoţ cu 200000 de resurse cu satele din împrejurimi! | |Neguţător II||Aţi făcut deja negoţ cu 200000 de resurse cu satele din împrejurimi! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Points_1.png]] | |||
|Regele punctelor I||Aţi ajuns deja la 2000 de puncte! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Points_2.png]] | |[[Fişier:Points_2.png]] |
Versiunea de la data 12 iulie 2010 15:10
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.