Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 38: | Linia 38: | ||
|[[Fişier:Units_lost_during_farm_attack_2.png]] | |[[Fişier:Units_lost_during_farm_attack_2.png]] | ||
|Ghinionist II||Aţi pierdut deja 250 unităţi în atacuri asupra satelor! | |Ghinionist II||Aţi pierdut deja 250 unităţi în atacuri asupra satelor! | ||
|- | |||
|[[Fişier:Units_lost_during_farm_attack_3.png]] | |||
|Ghinionist II||Aţi pierdut deja 1000 unităţi în atacuri asupra satelor! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Unitsclaimed1.png]] | |[[Fişier:Unitsclaimed1.png]] |
Versiunea de la data 17 iulie 2010 11:56
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.