Medalii: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 89: | Linia 89: | ||
|[[Fişier:Espionage_failed_2.png]] | |[[Fişier:Espionage_failed_2.png]] | ||
|Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 50 oraşe! | |Agent dublu||Aţi spionat deja fără succes 50 oraşe! | ||
|- | |||
|[[Fişier:World_ranking_1.png]] | |||
|Stăpânul lumii I||Aţi ajuns printre primii 1000 jucători din lume! | |||
|- | |- | ||
|[[Fişier:Early_game_over_1.png]] | |[[Fişier:Early_game_over_1.png]] |
Versiunea de la data 3 august 2010 10:52
Medalii
Medaliile au fost implementate in joc odată cu update-ul la versiunea 1.15. Acestea vă sunt oferite in diferite situaţii.