Misiuni: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Stil (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Stil (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
|| 2 || Începeţi să extrageţi piatră || [[File:Stoner 5.png]] Construiţi o carieră de piatră || 20 [[Fișier:Stein.png]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||